Copček rastie a mení sa na rodinné kaderníctvo. Od 1. augusta 2020 môžu naše služby využívať nielen detičky ale aj dospeláci. Navštívte nás od augusta na novej adrese Miletičova 5. Tešíme sa na Vás. Zistite viac.
Snails Miniset Bebe - prírodné laky na nechty pre deti
Novinka

Snails Miniset Bebe - prírodné laky na nechty pre deti

Dúha alebo jednorožci? Tento mini set lakov na nechty na vodnej báze pastelových farieb vás prenesie do zázračnej čarovnej krajiny . Obsahuje mašličku na gumičke, ktorá sa dá využiť ako gumička do vláskov alebo náramok.

Snails - najbezpečnejšie laky na nechty na svete pre deti a tehotné ženy. Snails sú bez zápachu a neobsahujú 9 toxických látok: formaldehydu, dibutylftalátu (DBP), toluénu, formaldehydovej živice, parabénov, parfémov, MIT, amyl cinnamal a gáfru. Tieto laky na nechty sú 100% vyrobené v Európe a spĺňajú tie najprísnejšie zákony na výrobu kozmetiky. Sú úplne rozpustné vo vode, jednoducho ich stačí umyť mydlom a vodou, netreba žiadny odlakovač. Vďaka ich zloženiu sú úplne bez škvŕn. Zabudnite na zafarbené oblečenie, koberec alebo podlahu. Snails sú ekologicky šetrné a nie sú testované na zvieratách. Farba: svetlomodrá, pastelová ružová, pastelová fialová. Objem: 3x 7ml

16,90 €