Eshop

 • Original Sprout Tahiti - hydratačný olej nielen na vlasy
  Náš tip

  Original Sprout Tahiti - hydratačný olej nielen na vlasy

  Nemastný vegánsky hydratačný olej s tropickým leskom na vlasy a pokožku vyživuje vlasy a vracia im zdravý lesk s božskou tropickou vôňou a okamžite upokojí aj suché ruky, lakte a nohy.

  17,90 €
  kúpiť
 • Čelenka do vlasov bodkovaná
  Novinka

  Čelenka do vlasov bodkovaná

  Bodkovaná čelenka z kvalitného plastu s potlačou drobných bodiek. Veľmi dobre drží vo vlasoch vďaka malým zúbkom na vnútornej strane.

  4,60 €
  kúpiť
 • Čelenka do vlasov s kvetmi
  Novinka

  Čelenka do vlasov s kvetmi

  Bohémska čelenka s farebnými kvetmi, ktorá poteší každú romantickú povahu. Na kovovom základe, ktorý je ozdobený saténovou stuhou, sú pevne pripevnené kvety. Sú bohaté, farebne tieňované, stred majú ozdobený piestikmi. Čelenka je vhodná pre družičky, na party, letné festivaly a pod. Veľmi príjemne sa nosí.

  8,90 €
  kúpiť
 • Čelenka do vlasov točená s lurexom
  Novinka
  4,60 €
  kúpiť
 • Farebný klip do vlasov červený

  Farebný klip do vlasov červený

  Set 2 ks klipov do vlasov z prírodných vlasov. Dá sa umývať, žehliť, natáčať, ideálny na premenu svojho účesu. Červená farba.

  5,80 €
  kúpiť
 • Farebný klip do vlasov fialový

  Farebný klip do vlasov fialový

  Set 2 ks klipov do vlasov z prírodných vlasov. Dá sa umývať, žehliť, natáčať, ideálny na premenu svojho účesu. Fialová farba.

  5,80 €
  kúpiť
 • Farebný klip do vlasov modrý

  Farebný klip do vlasov modrý

  Set 2 ks klipov do vlasov z prírodných vlasov. Dá sa umývať, žehliť, natáčať, ideálny na premenu svojho účesu. Modrá farba.

  5,80 €
  kúpiť
 • Farebný klip do vlasov ružový

  Farebný klip do vlasov ružový

  Set 2 ks klipov do vlasov z prírodných vlasov. Dá sa umývať, žehliť, natáčať, ideálny na premenu svojho účesu. Ružová farba.

  5,80 €
  kúpiť
 • Original Sprout - hĺbkový kondicionér

  Original Sprout - hĺbkový kondicionér

  Tvrdá voda, slnko, vietor, či znečistené ovzdušie, to všetko zanecháva vaše vlasy dehydrované, rozlietané a ľahko zamotateľné. Naše špeciálne zloženie, vhodné pre celú rodinu, ošetruje každý typ vlasov a zanecháva ich uhladené a hodvábne jemné. Bezpečná, efektívna a prirodzená voľba pre celú vašu rodinu.

  17,90 €
  kúpiť
 • Original Sprout - prírodný stylingový balzam na vlasy

  Original Sprout - prírodný stylingový balzam na vlasy

  Tento balzam na vlasy so silnou fixáciou vás bude baviť. S ním si vlasy vytvarujete do všetkých možných tvaroch cez uhladený účes až po extravagantné špice, na to všetko stačí veľkosť hrášku. Úspešne nahrádza lak na vlasy pre netoxické držanie vlasov. Nikdy nelepí, vždy máte pocit čistých vlasov.

  13,90 €
  kúpiť
 • Original Sprout - zázračné uhladzujúce sérum na rozčesanie zamotaných vlasov

  Original Sprout - zázračné uhladzujúce sérum na rozčesanie zamotaných vlasov

  So zázračným uhladzujúcim rozčesávačom značky Original Sprout sa stanú pre vás zamotané vlasy minulosťou. Obsahuje organické zvláčňujúce látky, s ktorými bude rozčesávanie vlasov rýchlejšie a bez námahy. Vlasy ostanú po použití hodvábne jemné a lesklé. Výrobky značky Original Sprout obsahujú okrem iného výťažky z rozmarínu, ktorý odpudzuje vši, čo je veľmi vítané najmä rodičmi školopovinných detí.

  16,90 €
  kúpiť
 • Pukačky do vlasov s kvietkami
  Novinka
  1,90 €
  kúpiť
 • Pukačky do vlasov srdiečkové
  Novinka
  1,90 €
  kúpiť
 • Tangle Teezer® Compact Styler Pink Mermaid

  Tangle Teezer® Compact Styler Pink Mermaid

  Compact Styler s úžasným dizajnom obsahuje odnímateľnú ochranu, perfektne rozčesáva vlasy a zároveň sa o ne aj stará. To z neho robí úžasného pomocníka pre upravený vzhľad kedykoľvek behom dňa.

  15,95 €
  kúpiť
 • Tangle Teezer® Compact Styler Smashed Holo Pink
  Novinka

  Tangle Teezer® Compact Styler Smashed Holo Pink

  Compact Styler s úžasným dizajnom obsahuje odnímateľnú ochranu, perfektne rozčesáva vlasy a zároveň sa o ne aj stará. To z neho robí úžasného pomocníka pre upravený vzhľad kedykoľvek behom dňa.

  15,95 €
  kúpiť